Piękne i lśniące włosy to wizytówka kobiety.Warto zaopatrzyć sie w odpowiednie akcesoria.W walce z włosami przydadzą się profesjonalne szczotki i grzebienie.

Akcesoria  

43 produktów w tej kategorii

Podkategorie

na stronie
1 Recenzje
39,36 zł
Brak w magazynie
Tangle Teezer Thick & Curly Hairbrush Szczotka do włosów grubych i kręconych.
0 Recenzje
Tangle Teezer The Original Hairbrush Pink szczotka do włosów W łatwy i bezbolesny sposób rozczesuje splątane włosy.Zmniejsza łamanie się,rozdwajanie i uszkodzenia powstałe podczas czesania włosów.
0 Recenzje
Tangle Teezer The Original Hairbrush Blueberry szczotka do włosów. W łatwy i bezbolesny sposób rozczesuje splątane włosy.Zmniejsza łamanie się,rozdwajanie i uszkodzenia powstałe podczas czesania włosów.
0 Recenzje
Tangle Teezer The Original Hairbrush Black szczotka do włosów. W łatwy i bezbolesny sposób rozczesuje splątane włosy.Zmniejsza łamanie się,rozdwajanie i uszkodzenia powstałe podczas czesania włosów.
0 Recenzje
30,58 zł
Brak w magazynie
Tangle Teezer The Original Hairbrush  Purple szczotka do włosów. W łatwy i bezbolesny sposób rozczesuje splątane włosy.Zmniejsza łamanie się,rozdwajanie i uszkodzenia powstałe podczas czesania włosów.
0 Recenzje
Tangle Teezer Salon Elite Hairbrush Black szczotka do włosów. W łatwy i bezbolesny sposób rozczesuje splątane włosy.Zmniejsza łamanie się,rozdwajanie i uszkodzenia powstałe podczas czesania włosów. 
0 Recenzje
40,44 zł
Brak w magazynie
Szczotka do włosów.
0 Recenzje
46,65 zł
Brak w magazynie
Szczotka do włosów dla dzieci.
Pokazano 1 - 24 z 43 produktów