Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów producenta Chloe

Dom mody Chloe został założony w 1952 roku przez Gaby Aghion wraz z Jacquesem Lenoirem i miał stanowić sprzeciw wobec dyktatu sztywnej kobiecej mody oraz wpisywać się w ducha artystycznej bohemy. Nie bez kozery mówi się, że to Gaby jest autorką pojęcia „ready-to-wear", ponieważ swoją wizję projektowania określała jako "luxury prêt-à-porter".

 

Obecnym właścicielem firmy jest szwajcarski holding - Compagnie Financière Richemont SA, który skupia również takie marki, jak Cartier, Net-a-Porter, Azzedine Alaia czy Montblanc.


Chloe to również królestwo zapachów. Siedem lat temu francuska marka po raz pierwszy sięgnęła po różę.


Poprzez lata nieustannych poszukiwań i pragnienia kolejnych interpretacji tego najbardziej szlachetnej kwiatu, twórcy domu mody stali się prekursorami olfaktorycznego trendu. Najpierw pojawiła się Chloé Eau de Parfum, potem l’Eau de Chloé, a kolejną propozycją była Roses de Chloé

Więcej
0 Recenzje
Chloe  Chloe  linia damska 
0 Recenzje
Chloe Chloe (Old Version) Woda toaletowa
0 Recenzje
Chloe Chloe Fleur Woda perfumowana
0 Recenzje
Chloe Chloe Narcisse Woda toaletowa
0 Recenzje
Chloe Chloe Woda toaletowa (2015)
0 Recenzje
Chloe Love Story Eau Sensuelle Woda perfumowana
0 Recenzje
Chloe Love Story Woda perfumowana
0 Recenzje
Chloe Love Story Woda toaletowa
0 Recenzje
Chloe Love Story Żel pod prysznic
0 Recenzje
Chloe L´Eau de Chloe Woda toaletowa
Pokazano 1 - 11 z 11 produktów