Notice: Undefined index: alert in /home/maniape2/domains/mania-perfum.pl/public_html/controllers/front/CmsController.php on line 104
O nas - Mania Perfum

O nas

Działamy na rynku od 2011 roku. Dysponujemy obecnie siecią drogerii stacjonarnych zlokalizowanych w centralnej Polsce oraz internetową drogerią i perfumerią Mania-Perfum.pl.


Od początku naszej działalności postawiliśmy nacisk na oferowanie markowych produktów w satysfakcjonujących cenach. Nasze starania docenili klienci, którzy od tych kilku lat chętnie i z pełnym zaufaniem dokonują zakupów w drogeriach Mania Perfum — stacjonarnie i online.

W asortymencie perfumerii Mania Perfum znajdą Państwo najpopularniejsze rodzaje produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, znane marki kosmetyczne oraz oryginalne perfumy wiodących producentów. Wszystko w cenach, które z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczą. Atrakcyjne ceny naszych produktów wynikają z przemyślanej strategii sprzedażowo- dystrybucyjnej. Wszystkie artykuły kupujemy bezpośrednio u producentów lub w dużych hurtowniach, co pozwala nam wyeliminować pośredników i tym samym oferować przystępne ceny.

Kupowanie u nas to komfort i bezpieczeństwo. Niemal wszystkie produkty prezentowane w sklepie znajdują się w magazynie. Dzięki temu możemy wysyłać towar błyskawicznie, nawet w dniu, w którym zostało dokonane zamówienie. Dostarczenie zamówienie zlecamy wyłącznie sprawdzonej firmie kurierskiej, a sama przesyłka jest zawsze ubezpieczona.

Mamy nadzieję, że zakupy w sklepach Mania Perfum będą dla Państwa przyjemnością, a produkty u nas zakupione dodadzą uroku, oraz wprawią w dobry nastrój na cały dzień.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy biznesowej
BUDOWA SIECI DROGERII NA TERENIE CAŁEGO KRAJU 
  1. Kontakt Telefoniczny  519690615 
  2. BIURO@MANIA-PERFUM.PL