W sklepie Mania-Perfum.pl mogą Państwo dokonać płatności za produkty w następujący sposób:

Pobranie
Jeden z popularniejszych sposobów płatności. Należność za produkty uiszczają Państwo bezpośrednio kurierowi w momencie odbierania i sprawdzania przesyłki.

Przelew bankowy
Po złożeniu zamówienia na Państwa adres mailowy zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem oraz danymi niezbędnymi do dokonania płatności za produkty (numer konta bankowego oraz tytuł płatności). Przesyłka zostanie przygotowana do wysyłki w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Inter-project sp z o. o.

Nr Konta 75 1240 2119 1111 0010 9283 3286
ul Zaboklickiego 4/2 Karczew 05-480

Credit Agricole Bank Polska S.APrzelew bankowy,Karta płatnicza

operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

(Przelewy24.pl)
Szybka, wygodna oraz bezpieczna forma płatności za pomocą jednej z najlepszych bramek płatniczych — Przelewy24.pl. Transakcja dokonuje się automatycznie po przekierowaniu i zalogowaniu przez klienta na stronie banku. Nie trzeba wypełniać formularza, jak ma to miejsce w tradycyjnym przelewie bankowym. Płatność wpłynie na rachunek sklepu szybciej niż w przypadku tradycyjnego przelewu lub transakcji za pobraniem. A zamówienie zostanie błyskawicznie przygotowane do wysyłki.

Gotówka (przy odbiorze osobistym)
Płatność gotówką możliwa jest tylko w przypadku, gdy zdecydują się Państwo odebrać produkty osobiście w naszym biurze lub jednym z naszych punktów.

Karta płatnicza (przy odbiorze osobistym)
W ten sposób mogą Państwo zapłacić w przypadku odbioru osobistego produktów. Możliwa jest płatność kartą płatniczą lub kredytową.

Wysyłka towarów

Od pon do piątku 8/12/17

Sobota 13.00

Aby móc zaoferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie zdecydowaliśmy się na wysyłanie paczek za pośrednictwem

  1. Kurier - pobranie
  2. Kurier - przelew
  3. Paczkomat inpost - przelew

Moje ulubione produkty.

Nie określono jeszcze ulubionych produktów.

0
0